Zippy P1H-6400P 400W 1U tápegység - Jelenlegi ára: 4 000 Ft
                                                      Köszöntelek az aukciómon!!!
Tesztelt, hibátlan állapotban
Teljesítmény: 400Watt
Model :  P1H-6400P
1x 24 pin
1x 4 pin
1x 8 pin