ACDC19090 19V/4.74A/90W notebook adapter (töltő), új, garanciális - Jelenlegi ára: 3 980 Ft
ACDC19090 19V/4. 74A/90W notebook adapter (töltő), új, garanciális
Műszaki adatok:
Ajánlott bemeneti feszültség:
100-240VAC/50-60Hz
Működési feszültségtartomány
100-265VAC/47-63Hz
Bemeneti áram:
2, 4 A (max. )
Kimeneti teljesítmény:
90 W (max. )
Hatásfok:
>80%
Kimeneti feszültségek:
19 VDC
Kimeneti áram (max):
4, 74 A
DC csatlakozó:
5, 5 x 2, 5 x 10 mm
DC kábelhossz:
105 cm
DC zavarszűrés a kábelen
igen
Túlterhelésvédelem
igen
Rövidzárvédelem:
Hálózati kábel tartozék
Hálózati kábelhossz
110 cm
Működési hőmérséklet:
0-40 ° C
Működési páratartalom:
20%-80%