Új termék gyári csomagolásban. Rsz: kd34
Ubiquiti POE-48-24W Ez az adapter valójában egy PoE injektor, ami egy PoE eszközt egyazon a kábelen keresztül táplál, amely adatokat is továbbít. Így a PoE hálózati elem helykiválasztásakor az elektromos hálózat elérhetősége nem válik korlátozó tényezővé. Az adapter a kiválasztott útválasztók, hozzáférési pontok, kapcsolók vagy antennák távoli tápellátására szolgál. Ennek feltétele a Fast Ethernet és főként a PoE kivezető készülék, amelyek 48 V-os bemeneti feszültséggel rendelkeznek. Legfontosabb jellemzők Stabilizált és földelt PoE adapter PoE berendezés túlfeszültség elleni védelemmel Maximális kimeneti teljesítmény akár 24 W LED működésjelző Műszaki adatok és specifikációk: Kimenet: 48 V @ 0, 5 A Méretek: 88 × 57× 33 mm Tömeg: 135, 5 g