Sencor 3CAM5200W Kültéri kamera 3CAM 5200W - Jelenlegi ára: 19 134 Ft
Sencor 3CAM5200W Kültéri kamera 3CAM 5200W
Videó felbontás:
1920 x 1080 (30 fps, mOV)
1280 x 720 (30 fps, mOV)
840 x 480 (30 fps, mOV)
640 x 480 (30 fps, mOV)
Felvétel hossza: 70 perc (felbontás 1920 × 1080)
Fénykép: 12/8/5 MPx (JPEG)
Fénykép mód: egy kép/önkioldó (2 s/5 s/10 s), folyamatos felvétel
Látószög 170°
Beépített Wi-Fi, távirányítást lehetővé tevő alkalmazáshoz (Andorid, iOS)
Vízállóság: 60 m-ig
Beépített G-Senzor
Színes 1, 5"-os TFT képernyő
32 GB Micro SDHC kártya támogatás (nem tartozék)
Akkumulátor: 900 mAh 3, 7 V Li-Ion (töltési idő kb. 3 óra)
Beépített hangszóró
Micro USB
Mini HDMI
Méretek: 59 × 41 × 29 mm